Het is vandaag Nationale Vrijwilligersdag. Hét moment om onze vrijwilligers te danken voor hun inzet. Onze MTB sport kan niet zonder deze toppers.

Licht Verzet is een actieve club waar iedereen graag lid van wil zijn. Dat komt met name door onze vrijwilligers die zich inzetten om aantrekkelijke activiteiten te organiseren. Dat doen zij ondermeer als trainer, hulpouder, lid van een commissie of bestuur maar ook buiten de club voor bouw en onderhoud van het MTB routenetwerk Rijk van Nijmegen en de marathon van de Hel van Groesbeek.

Wij danken onze vrijwilligers van harte, hopen natuurlijk dat zij doorgaan met hun inzet en dat zij er zelf net zo van kunnen genieten als vele leden. Wellicht inspireert dit anderen zich aan te melden voor het vrijwilligerswerk (niet te verwarren met verenigingswerk, maar daar telt het wel voor) bij de club via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Met sportgroet,
Bestuur Licht Verzet

Alex, José, Maarten,  Sabrina, Viktor, Emiel, Peter